Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Тиждень біології та екології

Дата: 29 квітня о 18:59
44 перегляда

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах у Райгородоцькому ліцеї проходив тиждень біології та екології.

     Упродовж тижня здобувачі освіти поринули у світ цікавого «природничого» життя. Відбулися змістовні заходи, спрямовані на поглиблення біологічних знань учнів та виховання в них почуття любові до природи рідного краю.

     Понеділок. Тиждень розпочався з цікавої «Хвостатої вікторини», діти із захопленням розв’язували кросворди, відповідали на питання. Це сприяло розвитку логічного мислення та поглибленню знань. Відбувся конкурс на найкращий біологічний проект «Вразлива планета Земля», що закликав дітей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища.

     Вівторок. З метою збереження власного життя та здоров’я інших людей у 8 клласі було проведено біологічний бліц-конкурс «Цікава анатомія», під час якого учні з захопленням згадували те, що вони знають, виконували завдання, дізнавалися про корисні поради щодо зміцнення свого здоров’я.

     З метою розвитку зацікавленості, привернення уваги тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало, було поведено виставку «Проектна діяльність талановитих учнів", на якій були представлені кращі проектні роботи, які створювали здобувачі освіти протягом навчального року на уроках біології.

     Для кращого знайомства з унікальними характеристиками та властивостями картоплі був проведений урок для учнів 9 класу «Картопля – другий хліб і не тільки». Учні підготували міні проекти за теми: «Крохмаль та його властивості в косметології», «Чим шкідливі чіпси». Наприкінці заходу учні скуштували цей смачний та корисний овоч.

     Середа. Цікавою, пізнавальною і творчою виявилася біологічна гра «Біологія +». Під час гри учні 10 класу згадали видове різноманіття живих організмів нашої місцевості.

     Захопливим, веселим, пізнавальним для учнів 7 класу став екологічний квест до Дня Землі. Мета якого - сформувати інтерес школярів до навколишнього середовища, поглиблювати й розширювати знання про вплив людини на довкілля і процеси, які в ньому відбуваються.

     Четвер. Учні 10 класу показали наскільки творчо вміють працювати й фантазувати, створюючи гру «БІОДОМІНО» для учнів 2 класу. Також учні 8 класу виготовили календар погоди для учнів 1 класу. Здобувачі освіти завітали до молодших школярів та подарували їм свої вироби.

     Між учнями 7 класу проведено змагання ерудитів «Найкращий знавець біології». Метою цього заходу: підвищити інтерес до біологічної науки; повторити, систематизувати та узагальнити знання учнів з біології; формувати логічне мислення; розвивати вміння аналізувати, швидко знаходити правильну відповідь; допомогти дітям розкрити такі якості, як кмітливість, спостережливість, винахідливість, красномовство; формування прагнення до самоосвіти.

     П’ятниця. Виставка поробок до Дня Землі «Вразлива планета Земля».

     Робота протягом тижня була змістовною, творчою, корисною, цікавою, спрямованою на виховання, любові до природи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.