Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Конкурси

Дата: 3 грудня 2019 о 19:15, Оновлено 17 жовтня 2022 о 11:38

"Бебрас" — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада.

"Кенгуру"  — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс 1997 року.

"Колосок" — Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс, який проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні. До участі у Конкурсі можуть приєднуватись освітні установи інших держав за наявності національного координатора Конкурсу. Конкурс проводиться щороку у два етапи: (листопад) та весняний (квітень).

"Левеня" — це Всеукраїнський фізичний конкурс, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм для учнів 7-11 класів українських шкіл. Починаючи з 2001 року, конкурс відбувається щорічно на початку квітня. Конкурс створено для перевірки учнями своїх знань та інтуіції, а також для того, щоб визначити найкращих юних фізиків України.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.